Meghan Markle: Var olarak bile hiyerarşinin dinamiklerini bozuyorduk

Meghan Markle: Var olarak bile hiyerarşinin dinamiklerini bozuyorduk

Kraliyet hayatına veda ederek eşi Prens Harry ve çocuklarıyla ABD'ye taşınan Meghan Markle, verdiği yeni röportajda geride bıraktığı kraliyet yaşamına dair söyleyecek çok fazla şeyi olduğunu ve hala iyileştiğini paylaştı.

Vg33nW8ZZ06djz-n0dEQVg.jpg

Eşi Prens Harry ile kraliyet ailesinden ayrılarak ABD’de yeni bir hayat kuran Meghan Markle, The Cut dergisine kapak oldu.
ZXaoRGgF50O3yL3ESmxPKQ.jpg

Geride bıraktığı hayata dair çarpıcı detaylar paylaşan Markle, “Konuşmamı engelleyecek bir belge imzalamak zorunda kalmadım” diyerek Hollywood oyunculuğundan Sussex Düşes’liğine uzanan yolculuğunu paylaştı.
zyU95ydOIUqAgpCkEgvQDQ.jpg

Prens Harry ile ilk birlikte olduğu zamanlarda medyanın odağı haline geldiğini belirten Markle “O özgürlükten bambaşka bir hayata geçmek büyük bir adaptasyon süreciydi” ifadelerini kullandı.
2O-20Xpw4ES8BMbydYxhAg.jpg

Yaşadıklarıyla ilgili her şeyi konuşabileceğini ancak konuşmamayı tercih ettiğini belirten yıldız “Hala iyileşiyorum” dedi.
1DdN4Cl2w06hqkk6u52eKw.jpg

Kraliyetten ayrılma kararıyla ilgili konuşan Markle “Yalnızca var olarak bile hiyerarşinin dinamiklerini bozuyorduk” dedi.
q36exBcA2Uy9VSQZ3PbyTA.jpg

Yıldız, “Bana kalırsa affetmek çok önemli. Affedememek çok fazla enerji istiyor. Affetmek de çok çaba gerektiriyor. Söyleyecek çok şeyim var. Bazen ‘Sessizlik bile şarkının bir parçasıdır’ derler' böyle düşünmeye çalışıyorum" dedi.
vKsuKhzykUWrJyjaAeO-2w.jpg

Markle, “Oprah röportajını yaparken beni küçük kızların izlediğini ve ‘Aman Tanrım gerçek bir prenses!’ dediklerinin farkındaydım. Ama içinizde okuduğunuz tüm peri masallarından daha büyülü bir hayat yaratacak güç var. Bir gün bir prensle evlenmeyi kastetmiyorum. Aşkı bulabilirsiniz. Mutluluğu bulabilirsiniz. Hayatınızın en büyük zorluğuna göğüs gerip mutluluğa ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.
TUz27KcW8Ui3nc9-kJxuiA.jpg

Montecito’daki evlerinin ev araması yaparken sık sık karşısına çıktığını belirten Düşes, “İşimiz yoktu. Gidip de bu evi alamayacaktık. İmkansızdı” dedi. Ancak Spotify ve Netflix ile anlaşma imzalayan çift, oğlu Archie ve kızı Lilibet’e hayallerindeki yuvayı vermiş oldu.
dE4ggqz8-E2KPzCY8U393Q.jpg

Yakın zamanda podcast'ini yayınlayan Markle, ilk bölümde kraliyet ailesinin kendisini Güney Afrika turuna mecbur bıraktığını ve o sırada oğlu Archie’nin yatak odasındaki yangından son anda kurtulduğunu paylaştı.
Pzjr8oGtXkSdBDlvIFg2dw.jpg

Markle, kendisi Cape Town’da konuşma yaptığı sırada oğlu Archie’nin odasında bir ısıtıcıdan yangın çıktığını söyledi. Konuşmanın sonrasında yangın haberini alan yıldız, “Herkes gözyaşları içindeydi, şaşkındı. Ve ne yapmamız gerekiyordu? Çıkıp resmi bir etkinliğe daha katılmamız bekleniyordu. Bu hiç mantıklı değil demiştim” dedi.
 
Üst Alt