Madonna evliliklerinden pişman olduğunu söyledi

Madonna evliliklerinden pişman olduğunu söyledi

Sınırları zorlamasıyla bilinen popun kraliçesi Madonna verdiği bir röportajda geçmiş ilişkileriyle ilgili konuştu. İki kere evlilik yapan şarkıcı, pişman olduğunu söyledi.

ZAUZ3TaJqkmeqJfaKik7_w.jpg

Pop müziğin ikonik ismi Madonna, yeni albümü Finally Enough Love için 50 soruluk bir röportaj verdi.
fjLPYi6sFkONasY92sBTJQ.jpg

Özel hayatı ve kariyerine dair soruları cevaplandıran şarkıcıya, hayatında verdiği hangi kararlardan pişmanlık duyduğu soruldu. Şarkıcı “Evlenmek. İki kere hem de” cevabını verdi.
O6TShg8bh0CGncDM2wdKBw.jpg

Madonna Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn ile 1985 ve 1989 yılları arasında evli kalmıştı.
U7RZ6sp9kEel-_jVnbQQWw.jpg

Şarkıcı, Sherlock, Snatch ve The Man from U.N.C.LE gibi filmlere imza atan İngiliz yönetmen Guy Ritchie ile 2000 yılında dünya evine girmişti. Rocco (22) ve David (16) adında iki çocuk sahibi olan çift 2008 yılında boşandı. Şarkıcı evliliğiyle ilgili "Tamamen pişman olduğum bir evlilik değildi. Tecrübem genel anlamda olumluydu. Bu evlilikten iki çocuğum oldu" demişti.
cUQkDx7fFE6VQ_1Vh3hFbA.jpg

64 yaşındaki ikon, ikinci evliliğinin ardından David Letterman’a verdiği bir röportajda “Tekrar evlenmektense bir trenin altında kalmayı tercih ederim” demişti.
I3QZjH6fdUSycQMQIS-zdA.jpg

Şarkıcı ilk eşi Penn ile arkadaş kalmaya devam ettiğini sık sık dile getiriyor. Richie ile evliliğinde ise kendini tutsak gibi hissettiğini belirten yıldız “Kendim olmama izin verilmiyordu. Sizi olduğunuz gibi kabul edecek birini bulmanız lazım” demişti.
 
Üst Alt