Sahnede düşen şarkıcı Emre Kaya hastaneye kaldırıldı

Sahnede düşen şarkıcı Emre Kaya hastaneye kaldırıldı

Ünlü şarkıcı Emre Kaya dün gece sahneden düştü. Sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu, düşmenin aşırı yorgunluğa bağlı oluşan tansiyon probleminden kaynaklandığı belirtildi.

Wn2qN7GNj0GEl09J1x7nvA.jpg

'Usta Şarkılar' projesinde yer alan söz yazarı ve besteci Emre Kaya, konser sonrası sahneden inerken düştü.
9K27OXwM4kiBrwAoQQJiLw.jpg

Hastaneye kaldırılan ünlü popçunun, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
2pT8SPpHRUGxYDh7EULoPg.jpg

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen etkinlikte, deniz kenarına kurulan sahnenin etrafını konserden saatler öncesi dolduran Emre Kaya hayranları, onu alkış tufanı ve tezahüratlarla karşıladı.
QpCVWoy8ZE6eOhVgeydbEA.jpg

30 Ağustos Zaferi ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Balık Festivali'nde konser veren şarkıcı, enerjisi ve sahne performansıyla büyük hayranlık uyandırdı.
GCbjCTZwaES_FJWsMVSD9Q.jpg

Kaya, konser bitiminde sahneden koşar adımlarla inerken, aşırı yorgunluğa bağlı oluşan tansiyon sorunu nedeniyle düştü. Korumalar ve görevliler tarafından kaldırılıp, omuzda aracına taşınan ünlü sanatçı tedavi altına alındı. Sol bacağı ve sağ omzuna müdahale edilen ünlü popçunun menajeri Gizem Demir, sanatçının sağlık durumunun iyi olduğunu, düşmenin aşırı yorgunluğa bağlı oluşan tansiyon probleminden kaynaklandığını bildirdi.
DqHb9BjiZU6c-EYOp4MREQ.jpg

Demir, "Bu talihsiz olay nedeniyle bizleri arayan, soran, hastaneye gelen ve geçmiş olsun mesajları gönderen tüm Emre Kaya sevenleri ve hayranlarına teşekkür ediyoruz. Şükürler olsun ki korkulacak bir durum söz konusu değil" dedi.
 
Üst Alt