Ozzy Osbourne, ABD’yi terk ediyor: Burada ölmek istemiyorum

Ozzy Osbourne, ABD’yi terk ediyor: Burada ölmek istemiyorum

Heavy metal müziğin önde gelen isimlerinden Ozzy Osbourne, 20 yıldır yaşadığı Amerika Birleşik Devletleri’nden (ABD) ayrılma kararı aldı. Osbourne, bu kararın gerekçesi olarak ülkede artan bireysel silahlanmayı ve şiddeti gösterdi ve “Amerika’da ölmek istemiyorum” dedi.

b_wn5EnOF0akySfVNeWuxQ.jpg

1970'lerin dünyaca ünlü heavy metal grubu Black Sabbath'ın solisti Ozzy Osbourne, 20 yıldır yaşadığı Los Angeles’ten ayrılıyor.
rmqKtUwdBUKKI6_05ff4rg.jpg

The Observer’a konuşan Osbourne, eşi Sharon Osbourne ile İngiltere’ye dönmek istediğini söyledi.
dLKNHMyEcUGisOJVLF6o8Q.jpg

Osbourne, “Her gün insanların öldürülmesinden bıktım. Tanrı biliyor, Amerika’daki okul saldırılarında kaç kişi öldürüldü. Vegas’taki o konserde de saldırı olmuştu, bu çok çılgınca” ifadelerini kullandı. ABD'DE 5 AYDA OKULLARA DÜZENLENEN SİLAHLI SALDIRILARDA 27 KİŞİ ÖLDÜ
yDkDjDqs3EOLob5HGLe0gQ.jpg

Amerika’da ölmek istemediğini belirten Osbourne, “Ben İngiliz’im. İngiltere’ye geri dönmek istiyorum” dedi.
i2PVuboWb0qhtmgRPziVHg.jpg

Observer, Osbourne’un şubat ayında İngiltere’ye döneceğini ve müzik yapmaya devam edeceğini belirtti. Parkinson başta olmak üzere birçok sağlık sorunu yaşayan Osbourne’un yakın zamanda kaydettiği yeni solo albümünün ise önümüzdeki ay yayınlanması bekleniyor.
xtEvCymOrkK6zP3GksoWow.jpg

Şubat 2019’da Parkinson teşhisi konulan Ozzy Osbourne, 2020 Ocak ayında katıldığı televizyon programında omurga ve boyun ameliyatları dahil bir yıl süren sağlık sorunları yaşadığını söylemiş, ardından Parkinson teşhisi konulduğunu belirterek, 2019'un "hayatındaki en acılı yıl" olduğunu dile getirmişti.
sCq0ykxZVU6FLDOhH7qzJQ.jpg

Eşi Sharon Osbourne da Ozzy Osbourne'a koyulan ikinci evre Parkinson teşhisinin "ölüm cezası olmadığını ancak vücuttaki bazı sinirleri etkilediğini" belirterek, hastalığın seyri sırasında "iyi günler kadar gerçekten kötü günlerin yaşandığını" ifade etmişti.
8lDw96V-60KqeXTfvZCRTA.jpg

hNLKmmId4EW-cq9yEQyMwA.jpg

ISvdIau9gUaC_nZIy07oTw.jpg
 
Üst Alt