İzel korkuttu: Konserde bir anda yere yığıldı

İzel korkuttu: Konserde bir anda yere yığıldı

31 yıl sonra yeniden bir araya gelen ve yoğun ilgi gören konser serisine başlayan İzel-Çelik-Ercan grubunun Fethiye konserinde talihsiz bir olay yaşandı. Konserin bitimine 10 dakika kala sahnede fenalaşıp baygınlık geçiren İzel Çeliköz'ün yardımına Çelik Erişçi ve Ercan Saatçi yetişti. O anlar bir dinleyici tarafından görüntülendi.

PwP9j5mL2U2Zn4lOCHDAIQ.jpg

"Özledim", "İşte Yeniden" ve "Dönmelisin" gibi şarkılarla 90’lı yıllara damga vuran İzel-Çelik-Ercan, 31 yıl aradan sonra tekrar bir araya geldi.
qLSiumkbxEib7ZfC55AKtw.jpg

25 Ağustos'ta Kuruçeşme Açıkhava'da ilk konserlerini veren müzik grubu, dün akşam Muğla'nın Fethiye ilçesinde Babadağ Teleferik 1200 Metre Sahnesi’nde hayranlarının karşısına çıktı.
QjRpxcc5g0-cASz-agE62w.jpg

Konser sırasında İzel’in baygınlık geçirmesi sevenlerini korkuttu.
L-OX_nJciUOCtgp0lpibwA.jpg

Konserin son 10 dakikasında, şarkısını seslendirdiği sırada baygınlık geçiren İzel Çeliköz'ün yardımına, sahne arkadaşları Çelik Erişçi ve Ercan Saatçi koştu.
l-yrNdA1M0C5YO5hWQ7XBw.jpg

O anlar İzel-Çelik-Ercan'ı dinlemeye gelen bir seyirci tarafından kaydedildi. Kulise götürülen 53 yaşındaki sanatçıya, doktorlar hemen müdahale etti.
oir9k1TWak6_6tttS2kSAQ.jpg

İzel’in, Babadağ Teleferik bölgesindeki konserinden önce yemek yemediği, bu nedenle şeker ve tansiyonunun düştüğü, yüksek rakımdaki oksijenin de etkisiyle bayıldığı öğrenildi.
psG5AgX_M0u2TEgDnAQomg.jpg

90'lara damgasını vuran efsanevi grup İzel-Çelik-Ercan 31 sene sonra birlikte konser verdi.
q44Zgkr5VUq38y36m1oOCA.jpg

Geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme Açıkhava'da konser veren grup, hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı.
_6fx_rJi_ESMuR-Tb0E3sw.jpg

90’lar Türk pop müziğine damgasını vuran grup, ayrıldıktan sonra kariyerlerine solo olarak devam etmişti.
 
Üst Alt