Gecenin Ucunda'nın ilk tanıtımı yayınlandı

Gecenin Ucunda'nın ilk tanıtımı yayınlandı

Star’ın yeni dizisi 'Gecenin Ucunda'nın ilk tanıtımı yayınlandı. İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarasında çekilen tanıtım, seyircisi ile buluştu.

ZZ7lNBZhXEutM0JTvS9gzg.jpg

Star ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Gecenin Ucunda’nın ilk tanıtımı yayınlandı.
jZpO0eUCOku9qrVxZRarjw.jpg

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.
bVJJ4sbhE0W5zCZ2SS2RLQ.jpg

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait olan dizinin yapımcılığını TMC Film üstleniyor.
vEbclJ_XI0OGUxbXUf5uyg.jpg

Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin oyuncu kadrosunda ise Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.
ULP_Sw3Wu0yo_UU2CjZNdg.jpg

Göz alıcı mekanları, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici öyküsü ve masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ yakında Star’da…
jT6RsCeNXUKGNf6Ou_Gdjw.jpg

ykW4x4wYF0GWiZ0HozFh5w.jpg

lCwwYVFzv0G2FjlipLrq9Q.jpg

lFEKK1VvJUOblt_fISW31g.jpg

PzUa2drc4ESILM4ML_TRRw.jpg

k_twK1RK1kOrUvWJh7VODA.jpg

ikqFBJ6lLUyH9A_VSjKv-w.jpg

1Czv76GGQ0mL5sInIc2Ulw.jpg

mHhvSERkhkKwePoN0V-YtA.jpg

cVE4JXAzVEa7N2apIz13zA.jpg
 
Üst Alt