79. Venedik Film Festivali'de Timothee Chalamet'in stili dikkat çekti

79. Venedik Film Festivali'de Timothee Chalamet'in stili dikkat çekti

Bu yıl 79.su düzenlenen Venedik Film Festivali'nde prömiyeri gerçekleşen Bones and All filminin kırmızı halısında, ABD'li oyuncu Timothee Chalamet'in stili gündem oldu.

QDHBuGxoakSFV0T3g-eB_A.jpg

Bu sene 31 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen 79. Venedik Film Festivali, festival kapsamındaki filmlerin gösterimleriyle devam ediyor.
7q9_4M1X40-2PXeSRHEBMg.jpg

Luca Guadagnino’nun yönetmen koltuğunda oturduğu Bones and All filminin prömiyerine başrol oyuncuları Mark Rylance, Taylor Russell, Chloë Sevigny ve Timothee Chalamet katıldı.
Ocy3aU_Vy064EW3T4uGykw.jpg

Yönetmen Guadagnino ile Chalamet'i Call Me By Your Name’den (2017) sonra ikinci kez bir araya getiren film 8,5 dakika boyunca ayakta alkışlandı. Camille DeAngelis'in romanından uyarlanan film, insan eti yiyen iki aşığın yol macerasını anlatıyor.
LCV_1BcX4kiwDe8o5oy7Dw.jpg

Film prömiyerinin en çok konuşulan bir diğer olayı ise Timothee Chalamet’nin görünümü oldu.
3B7wvQGOw0ObWElYYZZk7A.jpg

Haider Ackermann imzası taşıyan kırmızı takım, sosyal medyada gündem oldu. Ackermann tasarımlarını daha önce pek çok etkinlik ve kırmızı halıda giyen Chalamet’nin kolsuz, halter yaka kesime sahip görünümün en dikkat çekici özelliği ise sırt dekoltesi oldu.
R9NG52-uQUuqYxVTBq0nGw.jpg

Pantolonuyla aynı renkte bir şalı boynuna saran yıldız, sırtını tamamen açıkta bırakan görünümüyle erkek kırmızı halı stiline yeni bir soluk getirdi.
btwyd0YWxUiyS_2lEUVlZA.jpg

Kırmızı halıda kendine has görünümleriyle sık sık övgü toplayan yıldız, bu stiliyle de hayranlarından tam not aldı. İşte 79. Venedik Film Festivali kırmızı halısından en dikkat çekici ünlü görünümleri...
zpuBxWEThUq6ctCEqFdchQ.jpg

Laura Harrier - Saint Laurent
lOGOIlyVJ0udqUxR9BeQKg.jpg

Jodie Turner-Smith - Harbison
ZtaKZnGx6UeMAkGyXLZbsg.jpg

Penelope Cruz - Chanel
5OM4A9VtiEuGh0Fx1w3PKA.jpg

Irına Shayk
 
Üst Alt